Farsi Meditation

درباره شری ماتاجی

درباره شری ماتاجی

مادری برای همه

شری ماتاجی نیرمالا دیوی (یا همان طور که با محبت او را «مادر» می‌شناسند) مدیتیشن ساهاجا یوگا را در سال 1970 تأسیس کرد. برای بیش از 40 سال، او هزاران سخنرانی ارائه کرد و به میلیون‌ها نفر در سراسر جهان آموزش داد که چگونه به راحتی مراقبه کنند. او در سال 1923 در هند به دنیا آمد و با مهاتما گاندی کار کرد و در مبارزات هند برای استقلال بسیار شرکت داشت. او یک مادر و مادربزرگ و از نوادگان یک خانواده سلطنتی هند بود.

موعد مادر فرا رسیده است

شری ماتاجی نیرمالا دوی به دلیل قدردانی از کار بزرگش، در سراسر جهان به عنوان مادر شناخته شده است.

از سال 1970، تسلط او بر انرژی اولیه مادری، معروف به کندالینی، هزاران جوینده را به بسیاری از برنامه های مراقبه رایگان او کشاند. آنها آمدند تا بیداری این انرژی را که به عنوان نسیم خنکی که از بالای سر و در سراسر دست ها می وزید تجربه کنند.

به عنوان مادر معنوی ما، این نیرو یک حالت عمیق از آرامش درونی را به ارمغان می آورد، زیرا ما از نظر روحی دوباره متولد می شویم.

از طریق مراقبه، این ارتباط الهی ما را فراتر از ذهن و به حالت آگاهی بدون فکر می برد و وجود درونی ما را شفا می بخشد و تغذیه می کند.

مدیتیشن ساهاجا یوگای شری ماتاجی اکنون توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان به صورت رایگان ارائه میشود و همانطور که شری ماتاجی می خواست همگان میتوانند از آن لذت ببرند.

ما اکنون برخی از آموزه های معنوی فراوان شری ماتاجی و یک راهنمای مدیتیشن را برای شما ارائه می کنیم تا مادر درون خود و همه را کشف کنید.

میراث شری ماتاجی

شری ماتاجی از زمانی که تکنیک ساهاجا یوگا خود را در سال 1970 معرفی کرد، به طور مداوم تا اوایل سال 2000 سفر می کرد و سخنرانی های عمومی رایگان و تجربه خودسازی و مدیتیشن ارائه کرده است.

شری ماتاجی افراد را قادر ساخت تا این تجربه ارزشمند را به دیگران منتقل کنند، همچنین تکنیک لازم برای حفظ آن را از طریق مدیتیشن منظم ساهاجا یوگا آموزش داده است.

شری ماتاجی در طول زندگی عمومی خود بیش از ۹۰۰ برنامه عمومی در ۳۴ کشور برگزار کرد.

https://shrimataji.org/100years/